Діти - це наші квіти

2013-05-30

Свято дитинства зібрало юних вапнярчан у селищному будинку культури на цікаве дійство "Діти - це наші квіти".
У фойє закладу культури розгорнулась виставка дитячих робіт "Світ очима дитини" . Зачарували вироби з бісеру, вишивки, малюнки, орігамі. Більше сотні юних авторів презентували учасникам свята свої творіння. Журі у складі юриста селищної ради Анатолія Дячка, бібліотекаря Галини Філіпенко та директора музичної школи Людмили Трусової було непросто обрати найкращих. Дипломами та солодощами від спонсора свята - селищного голови Миколи Тихолаза - було нагороджено авторів вишитих картин Станіслава Беского та Катерину Білецьку, юних в`язальниць Анастасію Садову та Дар`ю Столяренко. Високо оцінило журі і роботи з бісеру та малюнки Насті Калась та Каріни Поліщук.
Дивували своїх ровесників і юні артисти. Зачарувала своїм чарівним голосочком Червона Шапочка - Настуня Садова. У диво-ліс запросили маленькі танцюристи, учасники ансамблю "Алегро". Учасниці вокального дівочого колективу "Калинка" подарували глядачам веселі пісні. Продемонстрували свої вміння і учні музичної школи, що виконали пісні, акомпонуючи собі на різних музичних інструментах.
А завершилось свято переглядом мультфільму у форматі 3-D. Всі учасники свята отримали солодощі від спонсорів, а ведуча концерту директор будинку культури Світлана Демченко побажала діткам гарних канікул та подальших успіхів на ниві творчості.


Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi