Екскурсія до бібліотеки

2016-08-04

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. Бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у дітейщоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. Саме з цією метою 4 серпня вселищній бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги». До бібліотеки завітали діти з обмеженими функціональними можливостями з центру реабілітації «Обрій», разом зі своїмивихователями. Екскурсію провела бібліотекар Філіпенко Г.І., яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками. Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомила з тематичними полицями фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури. Гості мали змогу розгорнути книги, подивитись цікаві малюнки. Самими активними виявились Ігор Загрійчук та Азарій Ісаков. При перегляді фотоальбомів, діти впізнавали багатьох вапнярчан і безпомилково називали їх імена, або прізвища, чим дуже всіх здивували. Особливою втіхою став куточок народознавства, який діти сприйняли за дійсну оселю та з цікавістю розглядали всі предмети народного вжитку. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від вихователів. По закінченню екскурсії бібліотекар зробила фотосесію всіх присутніх біля фонтану.