«ПОЕЗІЯ МОЯ - ЦЕ ЩИРА МОВА СЕРЦЯ»

2017-03-07

Напередодні весняного жіночого свята в селищній бібліотеці відбулась презентація книги "Душі моєї сповідь" - землячки, поетеси Оксани Ковтуненко-Гавури .

Оксана Петрівна народилась в нашому рідному селищі Вапнярка. Ще з юних років закохалась в поезію. Вона оригінальна не тільки в поезії, а й в житті. Природа обдарувала її вродою, проникливим розумом та жіночою мудрістю.
За фахом – вчитель, за покликанням серця - людина мистецтва. Любить малювати, танцювати, співати: учасниця народного хорового колективу української пісні «Зорецвіт», член літературно-мистецького об`єднання «Золота троянда», любительського об`єднання «Читацьке коло», активна учасниця соціокультурних заходів, що проходять в місті Хмільнику.
ЇЇ вірші і статті друкуються у місцевій та обласних газетах: «Я та місто», 33 канал». В юнацькі роки друкувалася у районній газеті «Томашпільський вісник». Є співавтором книг «Голосом Майдану» (2014р.), « Магія кохання» (2016р.)
Перша збірка «Душі моєї сповідь» містить вірші, написані в різні роки. В поетичних рядках милі й дорогі серцю й душі слова, які випромінюють найсвітліші людські почуття - вірність, любов і красу:
Поезія моя - не просто рим звучання,
Душі людської й думки то єднання.
І ллється музика, коли звучать слова...
Поезія - це плід мого кохання.
В збірку увійшли вірші-присвяти, написані з нагоди різних дат, які являються своєрідним літописом людських почуттів і стосунків.
Секрет успіху талановитої жінки в її вірі, сподіванні, любові до навколишнього світу та людей.

Кiлькiсть переглядiв: 392

Коментарi