Томашпільщина читає Кобзаря

2013-03-12

9 березня виповнюється 199 років з дня народження поета та митця, українського Кобзаря – Т.Г.Шевченка, який є символом нашої держави, її свободи та незалежності.
В рамках Шевченківських днів 12 березня між Томашпільською районною та Вапнярською селищною бібліотеками відбулася скайп – конференція «Томашпільщина читає Кобзаря».
З великою цікавістю учасники свята та запрошенні поринули у світ поезії та пісні. Ведуча свята завідуюча бібліотекою Дика С.М. розповіла про життя та творчість Т.Г.Шевченка, як поета та художника.
Учениця Вапнярської школи №1 Каріна Ковтун, бібліотекар Філіпенко Г.І., директор будинку культури Демченко С.В. читали свої улюблені вірші.
Також присутні мали можливість прослухати твори Шевченка покладені на музику у виконанні колективу вчителів та учнів Вапнярської музичної школи Тетяни Палагней та Анюти Бурячок.
Працівниками бібліотеки було оформлено книжкову виставку-персоналію «Живи, поете, в пам`яті людській», на якій представлені книги, журнали, альбоми присвячені життю і творчості Т.Г.Шевченка.
Поезія Т.Г.Шевченка є нетлінною частиною духовного буття українського народу. Кобзар для нас - це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. З чого черпають сили і надії.
Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – житиме вічно.

Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi