"НЕХАЙ ЛЮДИНА ДОБРО ПРИНОСИТЬ,БО СВІТ ДОВКОЛА ЛЮБОВІ ПРОСИТЬ"

2020-06-04

"ЕКОЛОГІЯ КРАЮ: ТРИВОГИ ТА НАДІЇ"

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Заходи до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища проводяться в більшості країн світу, як на державному рівні, так і на рівні невеликих колективів, шкіл, дворів, кварталів. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

/Files/images/GEDC1202.JPGДля більш детального ознайомлення з темою в бiблiотецi оформлено книжкову виставку «Нехай людина добро приносить, бо світ довкола любові просить»

Представлені на виставці книги висвітлюють питання екології та охорони довкілля, даються поради по збереженню навколишнього середовища. Хочеться,щоб учні місцевої школи та жителі селища мали можливість не лише почути і розповісти про екологічне становище своєї рідної землі, а й висловити своє бачення того, як покращити це становище і як змінити ставлення людини до природи. Родзинкою нашої виставки є фотоальбом « Організація експедиційного молодіжного волонтерського табору по спостереженню за гідрологічним режимом та санітарним станом річки Марківка» Групою ентузіастів. що була організована в нашій ОТГ, проведено піший похід протяжністю маршруту 30 км. при якому був виявлений величезний туристичний потенціал мальоничого краю Поділля. Проведення заходів про довкілля, екологічні проблеми та природоохоронну діяльність триває.

Завітайте до бібліотеки та перегляньте цікаве видання про охорону навколишнього природнього середовища серед населення територіальних громад, на землях яких протікає річка Марківка. Бібліотекар залюбки прийде на допомогу допитливим користувачам, аби задовольнити їх прагнення до нових знань.

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi