Незгасне світло Кобзаря

2014-03-07

Геніальний творець. У безсмертних рядках Заповіту Ти навіки живий полиновими травами мрій, Твоє слово повік буде в пам'яті нації жити Невгасимим вогнем, джерелом для майбутніх надій.

До 200 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка в селищній бібліотеці для дітей 5-го класу проведено літературну годину на тему: "Незгасне світло Кобзаря".
Захід підготували та провели бібліотекарі, які більш детальніше ознайомили учнів з життям та творчістю Великого Кобзаря. Діти пізнавали Шевченка не тільки як геніального народного мислителя, основоположника нової української літератури, а й як великого художника.
Учні декламували вірші, читали уривки із священної книги "Кобзар" та переглядали ілюстровані малюнки Т.Г.Шевченка.
До заходу бібліотекарями була оформлена яскрава виставка під назвою: "Він світоч наш і мова наша вічна", за розділами:
- Шляхами Тарасової долі;
- Слава Шевченка - слава України;
- Крізь віки він будить дух народу.
На якій були представлені книги про життя і творчість видатного Кобзаря та твори Т.Г.Шевченка.
Виставка зацікавила не тільки присутніх учнів, а й багатьох відвідувачів бібліотеки.

Ми глибоко вклоняємось перед Великим Кобзарем, який своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею, своїм безсмертним словом є прикладом невтомного борця за волю, апостолом правди, миру та братання.

Попередня Березень 2024 Наступна