«Шляхом незламного героя»

2015-02-18

Серед найвидатніших полководців сучасності, котрі заслуговують на особливу увагу, виділяється особистість Двічі Героя Радянського Союзу генерала армії Івана Даниловича Черняховського. Його ім’я відоме далеко за межами нашої Батьківщини. Він належав до тих військових діячів, котрі зробили вагомий внесок до скарбниці військового мистецтва, а його феєричний злет від командира дивізії до командувача фронту під час Великої Вітчизняної війни взагалі не має аналогів у вітчизняній воєнній практиці.
18 лютого минає 70 років від дня смерті І.Д.Черняховського, який загинув в боях віддавши своє життя за перемогу. Командуючи військами 3-го Білоруського фронту в ході Східно-Пруської операції генерал армії І.Д.Черняховський був смертельно поранений та в той же день 18 лютого 1945 року загинув.
Вшановуючи пам'ять нашого земляка І.Д.Черняховського, який навчався в Вапнярській залізничній школі (нині Вапнярська загальноосвітня школа №1), що носить ім’я Двічі Героя Радянського Союзу І.Д.Черняховського, для користувачів середнього віку в бібліотеці проведено годину пам’яті «Шляхом незламного героя». . Бібліотекар Філіпенко Г.І. розповіла про бойовий шлях великого полководця. Діти переглянули документальний фільм «Тайна смерті генерала Черняховського», а також мали можливість ознайомитись з матеріалами, представленими на виставці-пам’яті «Забуттю не підлягає».
Ми пишаємося тим, що саме на нашій землі зростав та провів своє дитинство наш славетний земляк, постать якого є взірцем у всьому: у ставленні до справи, у стосунках з людьми, у мужності і сміливості, у готовності життя віддати за рідний край, у вірному служінні своєму народу.

Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi