Мелодії душі

2012-02-29

/Files/images/SDC11592.JPG

Селище Вапнярка славиться багатьма талановитими та обдарованими людьми. Однією із них є наша чарівна муза - співачка, поетеса, композитор Лариса Мечиславівна Заболотна-Місецька. .Щоб ознайомити нашу молодь та розповісти на весь світ про нашу золоту перлину, в селищній бібліотеці пройшов літературно-музичний вечір "Мелодії душі", присвячений другому виданню книги Лариси Мечиславівни Заболотної-Місецької.
Лариса Мечиславівна написала понад 150 пісень. Вона лауреат I премії Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Фантазії моря - Кароліно-Бугаз-2008, лауреат Всеукраїнського фестивалю "Боромля-2008", дипломант Всеукраїнського фестивалю "Пісенний вернісаж"2008.
Цю жінку Бог наділив трьома формами існування душі - це поезія, музика і виконання власних творів.Збірка "Мелодії душі" - це чистий струмінь серця Лариси Мечиславівни. ЇЇ віршам притаманна простота вираження, що робить збірник доступним. Л.М.Заболотну-Місецьку можна назвати композитором-мелодистом і чудовою поетесою. Вона пише майже в усіх жанрах української естрадної пісні. Лариса Мечиславівна вже декілька років є незмінною героїнею передачі "І серця чистий звук", де її колоритне сопрано полонить радіослухачів.
Прослухавши пісні у виконанні авторки, приходиш до висновку - до чого ж це прекрасні, ніжні, чарівні мелодії, які викликають найкращі відчуття, підносять душу до небес, а серце заставляють несамовито стукати в грудях. Хочеться забути всі життєві негаразди і поринути в світ краси, насолоди і безмежного щастя.
Сподіваємося, що шанувальники музики і пісні матимуть багато приємних вражень, отримавши збірку пісень нашої подільської поетеси-композитора Лариси Заболотної-Місецької.

Кiлькiсть переглядiв: 410

Коментарi